Koloušci

Do třídy Koloušci je zapsáno 10 dětí.(ve věku 2- 3 let)

My nejmenší drobečci, říkáme si Koloušci. Vezmeme si bačkůrky, poběžíme do školky. Zpívat, cvičit, dovádět, maminky tu budou hned.

paní učitelka: Petra Koudelková, Monika Kratochvílová, Bc.Gabriela Ťoupalíková, chůva: Iva Hajná

Liščata

Do třídy Liščata je zapsáno 25 dětí. (ve věku 3 let)

Učíme se spolu hrát, cvičit, zpívat, tancovat. Zvládnout správně stolování, ještě také oblékání, O hračky se podělíme, poděkujeme, pozdravíme. Zvídavá jsme děťátka, jmenujeme se Liščátka.

paní učitelky: Jana Motalíková, Renáta Plachá

Ježečci

Do třídy Ježečci je zapsáno 25 dětí. (ve věku 3-4 let)

Ať je léto nebo zima, u ježků je vždycky prima. Učíme se sami býti, bez tatínka, bez maminky. Učíme se stolovat, oblékat i malovat. Zpíváme si, tancujeme, všichni se tu radujeme. Hra je naše hlavní práce, věřte nám to, bez legrace.

paní učitelky: Lucie Čermáková, Ivana Veselá

Medvídci

Do třídy Medvídci je zapsáno 26 dětí. (ve věku 4-6 let)

Naše třída  Medvídková,  ta je prostě pohodová. Zpíváme a malujeme, společně se radujeme. Když je oběd v bříšku, jdeme do pelíšku. Medvídci se mají rádi a jsou velcí kamarádi.

paní učitelky: Mgr.Marika Součková, Mgr.Lucie Lešková

Sovičky

Do třídy Sovičky je zapsáno 25 dětí. (ve věku 5-6 let)

Sovička je bystrý pták, my chceme být také tak. Celý den si ve své třídě, užíváme hezké chvíle. Jako každý noční pták, správným  školákem chceme se stát. Procvičujeme jazýčky, namáháme hlavičky. Ať si za rok celičký, nesem samé jedničky.

paní učitelky: Mgr.Pavla Dohnalová, Lenka Márová DiS.

Dále o vaše děti pečují:

paní školnice Iveta Hrazdírová

paní kuchařka Lenka Michálková