Koloušci

Do třídy Koloušci je zapsáno 10 dětí
(ve věku 2- 3 let)

My nejmenší drobečci, říkáme si Koloušci. Vezmeme si bačkůrky, poběžíme do školky. Zpívat, cvičit, dovádět, maminky tu budou hned.

paní učitelky: Bc. Lenka Farová, Bc. Kristýna Šustová, chůva: Iva Hajná

Liščata

Do třídy Liščata je zapsáno 23 dětí
(ve věku 3 let)

Učíme se spolu hrát, cvičit, zpívat, tancovat. Zvládnout správně stolování, ještě také oblékání, O hračky se podělíme, poděkujeme, pozdravíme. Zvídavá jsme děťátka, jmenujeme se Liščátka.

paní učitelky: Lucie Čermáková, Mgr. Romana Zíková, školní asistent: Zuzana Machoňová DiS.

Ježečci

Do třídy Ježečci je zapsáno 23 dětí
(ve věku 4 let)

Ať je léto nebo zima, u ježků je vždycky prima. Učíme se sami býti, bez tatínka, bez maminky. Učíme se stolovat, oblékat i malovat. Zpíváme si, tancujeme, všichni se tu radujeme. Hra je naše hlavní práce, věřte nám to, bez legrace.

paní učitelky: Bc. Věra Katrušinová, Pavlína Hladká

Medvídci

Do třídy Medvídci je zapsáno 24 dětí
(ve věku 5-6 let)

Naše třída  Medvídková,  ta je prostě pohodová. Zpíváme a malujeme, společně se radujeme. Když je oběd v bříšku, jdeme do pelíšku. Medvídci se mají rádi a jsou velcí kamarádi.

paní učitelky: Renáta Plachá, Kateřina Chovančíková, Bc. Gabriela Ťoupalíková

Do třídy Sovičky je zapsáno 26 dětí
(ve věku 5-6 let)

Sovička je bystrý pták, my chceme být také tak. Celý den si ve své třídě, užíváme hezké chvíle. Jako každý noční pták, správným  školákem chceme se stát. Procvičujeme jazýčky, namáháme hlavičky. Ať si za rok celičký, nesem samé jedničky.

paní učitelky: Mgr. Pavla Dohnalová, Lenka Márová DiS.

Dále o vaše děti pečují:

paní školnice Iveta Hrazdírová

paní kuchařka Lenka Michálková